Uber збирається до кінця 2018 року запустити в Україні сервіс доставки їжі

Uber збирається до кінця 2018 року запустити в Україні сервіс доставки їжі

Компанія Uber має намір до кінця 2018 року запустити в Україні сервіс доставки їжі UberEATS, про це повідомив генеральний менеджер Uber в Центральній і Східній Європі Олексій Стах в інтерв'ю журналу "Фокус", передає "Інтерфакс-Україна".

"Найближчим часом ми плануємо запустити UberEATS - це доставка їжі. Він з'явиться до кінця року. Зараз цей сервіс стрімко розвивається в Європі. Час подачі в рази швидше, ніж через традиційну службу доставки", - сказав він.

За словами О.Стаха, компанія також запускає нову систему безпеки - політику обмеження перебування водіїв у додатку.

"Після закінчення 12 годин за кермом водій не зможе зайти на платформу наступні 6 годин. Це дасть можливість йому відпочити, а нам - підвищити безпеку пасажира і водія", - зазначив він.

Крім того, наступний крок компанії - введення прокату велосипедів.

"Ми хочемо інтегруватися в транспортну екосистему міста у всіх видах транспорту", - сказав Олексій Стах.

Uber - міжнародна технологічна компанія, яка розробляє мобільні сервіси за викликом автомобілів з персональним водієм. Компанія надає послуги приблизно в 630 містах більш ніж в 70 країнах.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x