Вінницька транспортна компанія створила власний тролейбус

Вінницька транспортна компанія створила власний тролейбус

У Вінниці закінчили збирати перший тролейбус власного виробництва.

 Про це в Facebook розповів Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

"Перший дослідний зразок з робочою назвою« Вінниця-ПТС 12 »- практично на виході. Тролейбус збирають майстри тролейбусного депо «Вінницької транспортної компанії» на базі кузова першої комплектності. Це дійсно унікальний проект, завдяки якому ми зможемо оновити парк і підвищити якість і комфорт перевезень ", - йдеться в повідомленні.

Він додав, що тролейбус буде технічно вдосконалений.

"Завдяки інноваційним елементам струмоприймачів, він буде безпечніший та ефективніший в експлуатації. Економити 30% електроенергії і мати автономний хід 5 км. Також тролейбус оснащений системою управління українського виробника та інформсистемою - вінницького", - пояснив Моргунов.

За його словами, в планах на цей рік - зібрати 4 таких тролейбуса.

Мер додав, що назву для готового тролейбуса визначать вінничани. Конкурс оголосять невдовзі, резюмував мер міста.

Повідомляється, що кузов для тролейбуса купують в Білорусі приблизно за 2 млн гривень. Після установки всього устаткування і систем, облаштування салону, вартість нової машини не повинна перевищувати 5 млн гривень. На виготовлення одного вінницького тролейбуса йде приблизно три місяці. Перша машина вийде на маршрут для випробування вже на початку травня.

Новий тролейбус має 33 місця для сидіння. Всі системи управління у нього - українського виробництва. Інформаційну систему зробили у Вінниці, а ось деякі агрегати - німецького виробництва.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x