У травні український ринок нових авто відзначився незначним зростанням

У травні український ринок нових авто відзначився незначним зростанням

У травні 2019 року на українському ринку було реалізовано 6,9 тис. нових легкових автомобілів, що всього на 1,6% більше, ніж роком раніше. Про це повідомляє асоціація "Укравтопром".

Найбільшим попитом в минулому місяці в українців користувалися автомобілі марки Toyota. Свої перші реєстраційні номери в травні отримали 1238 нових авто. Таким чином, показник річної давності цього японського бренду покращився майже на 46 відсотків.

Другим за популярністю став Renault. За місяць 967 нових легкових автомобілів цієї марки поповнили автопарк країни. У порівнянні з травнем 2018 року попит на нові Рено в Україні виріс на 29 відсотків.

Незважаючи на незначне відставання (0,6%) від свого торішнього показника третє місце зайняв Hyundai. В активі цієї марки 501 зареєстрований автомобіль.

Четвертий рядок травневого рейтингу у Nissan - 468 реалізованих машин і 26% зростання до травня минулого року.

Замикає лідерську п'ятірку KIA з результатом 445 авто (+18%).

Також в ТОП-10 травневого ринку увійшли: Skoda - 319 шт. (-17%); Volkswagen - 314 шт. (-24%); Mitsubishi - 250 шт. (+57%); Mazda - 215 шт. (-13%); Suzuki - 205 шт. (-11%).

Титул бестселера місяця цього разу заслужив автомобіль Toyota RAV-4, на якому свій вибір зупинив 551 покупець.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x