У Стокгольмі розпочалась Третя глобальна Міністерська конференція з безпеки дорожнього руху

У Стокгольмі розпочалась Третя глобальна Міністерська конференція з безпеки дорожнього руху

Сьогодні, 19 лютого 2020 року, розпочалась конференція The 3rd Global Ministerial Conference on Road Safety, яка буде проходити протягом двох днів у Стокгольмі, Швеція.

На конференцію Міністрів з’їхалось близько 1500 делегатів, включаючи Міністрів транспорта, охорони здоров’я та внутрішніх справ, старших посадових осіб ООН, а також представники громадських об’єднань, наукових кругів та приватного сектору. 

Найголовніше завдання конференції – обговорення питання забезпечення безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах у світі. Учасники мають можливість обмінюватись інформацією про досягнуті успіхи та своїм досвідом щодо дій задля покращення безпеки дорожнього руху.
«Досвід провідних країн свідчить – випадки дорожньо-транспортного травматизму в більшості випадків можливо попередити, а смертність на дорогах звести до мінімуму. Яскравий тому приклад – Швеція, де до 2000 року у дорожньо-транспортних пригодах щорічно гинуло близько 200 осіб, а нині кількість жертв ДТП не перевищує 20. При цьому роботи з мінімізації цього показника, а отже з підвищення рівня безпеки дорожнього руху продовжуються. Ми маємо перейняти такі ефективні європейські практики та якнайшвидше застосувати їх в Україні, й нарешті зупинити смерть і скалічення людей на українських дорогах»,- написала на своїй сторінці у Facebook заступник Міністра інфраструктури України Наталія Форсюк.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x