У Польщі з 1 жовтня можна буде їздити без водійських прав

У Польщі з 1 жовтня можна буде їздити без водійських прав

Водії в Польщі з 1 жовтня поточного року зможуть не носити з собою водійські права і документи на автомобіль. Про це повідомляє InfoCar.

Відзначається, що дані з зазначених документів будуть занесені в електронний каталог. У разі перевірки документів патрульні зможуть відразу отримати доступ до цієї інформації через спеціальні пристрої.

Також сказано, що водіїв будуть ідентифікувати за цивільним документам, а машини - за номером.

Робота над новою системою ведеться вже кілька років. Головне завдання фахівців - забезпечити безпеку даних водіїв і привести систему у відповідність з новими правилами ЄС захисту персональних даних (GDPR).

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x