У Львівській області замість легальних автовокзалів використовують МАФи

У Львівській області замість легальних автовокзалів використовують МАФи

У Золочіві Львівської області, місцеві нелегали встановили поряд з атестованою автостанцією МАФ з якого свої відправлення здійснюють нелегальні перевізники.

За інформацією, що стала нам відома з відкритих джерел та інформаційних запитів до органів провадження державної влади, Державна служба України з безпеки на транспорті покриває дії нелегалів та не вживає жодних заходів, щодо закриття станції, або погіршення робочого клімату.

За підрахунками представників нашої ГО в місті Золочіві за день через цей нелегальний МАФ свої відправлення здійснюють близько 50 автотранспортних засобів. Всі пасажири, які користуються послугами МАФу використовують інфраструктуру легальної автостанції, чим наносять збитки легальному бізнесу, що сплачує податки до державного бюджету. З перевірених нами 10 автотранспортних засобів всього у 2х були в наявності ті чи інши дозвільні документи, що надавали право перевозити пасажирів. 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x