У квітні частка вживаних розмитнених автомобілів на первинному ринку склала майже 80%

У квітні частка вживаних розмитнених автомобілів на первинному ринку склала майже 80%

Протягом квітня свою першу реєстрацію в Україні пройшли 22,5 тис. розмитнених легкових авто з пробігом. В результаті частка вживаних автомобілів на первинному ринку склала майже 77%. Про це повідомляє прес-служба Укравтопрому.

У порівнянні з квітнем минулого року реєстрації ввезених з-за кордону легковиків з пробігом виросли в 3,5 раза, а їх частка на первинному ринку збільшилася на 28 відсотків.

Половину цих реєстрацій склали автомобілі віком старше 10 років.

Вибираючи вживану іномарку, українці частіше віддавали перевагу автомобілям з дизельними двигунами. Минулого місяця такі автомобілі охопили 53% первинних реєстрацій імпортованих авто з пробігом. У той же час, частка бензинових авто склала 35%, автомобілів з ГБО – близько 9%, і 3 відсотки припало на електромобілі та гібриди.

Що стосується автомобільних марок, то лідером місяця став Volkswagen, 3,7 тис. машин цієї німецької марки поміняли своїх іноземних власників на українських.

Другою за популярністю стала марка Skoda, 1848 вживаних автомобілів якої було ввезено і минулого місяця зареєстровано в Україні.

На третьому місці – Renault з результатом 1821 авто.

Також високий попит в українців мали автомобілі марок Opel – 1777 шт. і Ford – 1550 шт.

Що стосується найпопулярніших моделей серед імпортного секонд-хенду, то в квітні ними були: Volkswagen Passat – 1514 шт., Skoda Octavia – 1150 шт. і Renault Megane – 1138 шт.

Всього з початку року українську прописку отримали 206930 легкових авто, що були в експлуатації, а це на 722% більше ніж за аналогічний період 2018 року.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x