У ході масштабної перевірки пасажирських перевізників були виявлені 326 порушень

У ході масштабної перевірки пасажирських перевізників були виявлені 326 порушень

Державна служба України з безпеки на транспорті, за дорученням Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, починаючи з 21 липня, проводить рейдові перевірки в тісній взаємодії із працівниками Нацполіції в масштабах усієї країни в особливому режимі посиленого контролю з дотриманням вимог чинного законодавства перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів.

Повідомляється, що 22 липня, окрім співробітників залучених до реалізації заходів контролю за дотриманням водіями габаритно-вагових параметрів, на дороги вийшли 58 інспекторів Укртрансбезпеки та стільки ж інспекторів Нацполіції для здійснення заходів контролю за дотриманням вимог чинного законодавства перевізниками, які здійснюють пасажирські перевезення.

За результатами перших перевірок, станом на 17:30 22 липня

  • перевірено 1230 транспортних засобів,
  • виявлено 326 порушень,
  • з яких 71 випадок – це порушення режиму праці та відпочинку.
  • 158 порушень – це відсутність дозвільних документів.

Нагадаємо, що перевірка була викликана кількома трагічними аваріями за участю «маршруток», які сталися наприкінці минулого тижня. Ймовірною причиною одного з резонансних ДТП минулої п’ятниці вважають те, що втомлений водій заснув за кермом.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x