У Кабміні затвердили проект бетонної траси між Одесою і Херсоном

У Кабміні затвердили проект бетонної траси між Одесою і Херсоном

Міжвідомча комісія Кабінету міністрів з питань інвестиційних проектів у четвер затвердила інвестпроект реконструкції міжнародної автомобільної дороги М14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ на ділянці Одеса - Миколаїв - Херсон. Про це повідомив начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода, інформують "Порты Украины".

«Зазначу, що за всі роки незалежності це перший інвестпроект Одеської області в дорожній галузі (хоча інші області не перший рік успішно використовують це джерело розвитку власної дорожньої мережі). Також це перший інвестпроект в Україні, який передбачає створення автомобільної дороги першої категорії протяжністю майже 300 кілометрів з цементобетону», - написав Варивода в Facebook.

Титул державного інвестиційного проекту реконструкції дороги М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ на ділянці від Одеси до Херсона був розроблений Державною службою автомобільних доріг («Укравтодор») в липні 2018 року.

«Укравтодор» і китайська компанія China Road & Bridge Corporation (CRBC) 7 липня 2017 року підписали меморандум про співпрацю в реалізації проекту реконструкції автодороги М-14 / Е-58 Одеса - Миколаїв - Херсон. Проект передбачає розширення дороги до чотирьох смуг і створення об'їзду Миколаєва.

Заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань в листопаді 2017 року повідомив, що нова бетонна автомомагістраль, яка з'єднає порти Великої Одеси ( «Чорноморськ», Одеський порт, «Південний»), Миколаївський і Херсонський порти, може стати частиною проекту «Окружна навколо Чорного моря», який обговорювався в рамках конференції країн-учасниць Організації чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС). Довгань уточнив, що будівництво цієї бетонної автомагістралі займе близько 1,5 років. «Вартість проекту - $ 150-200 млн. Це кредитний ресурс від Ексімбанку Китаю. Процентна ставка - 2% », - додав він.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x