Toyota представила свої акумуляторні електромобілі у Шанхаї

Toyota представила свої акумуляторні електромобілі у Шанхаї

 

Toyota представила свої акумуляторні електромобілі C-HR і IZOA у день відкриття Auto Shanghai 2019. Він буде першим електромобілем з акумулятором BEV, які будуть запущені у Китаї під маркою Toyota. Продаж нових моделей планується у 2020 році.

На інших стендах Toyota, представлені гібридний електромобіль (HEV) для RAV4 і Alphard / Vellfire в Китаї, та гібридний електромобіль Corolla и Levin.

Toyota представила ще RHOMBUS, концептуальний автомобіль з акумуляторним електромобілем, розробленим TMEC, базой Toyota, для дослідів та розробок у Китаї.

Toyota планує випустити більше 10-ти моделей з акумулятором BEV по всьому світу в першій половині 2020-х років.

Станом на кінець лютого 2019 року Toyota продала майже 13 мільйонів електрифікованих автомобілів по всьому світу з моменту першого запуску гібридного електромобіля Prius в 1997 році. Обсяг транспортних засобів являє собою скорочення глобальних викидів CO 2 більш ніж на 103 мільйони тонн.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x