Тітушки вимагають гроші за виїзд з Залізного порту

Тітушки вимагають гроші за виїзд з Залізного порту

За словами заступника Голови громадської ради при Херсонській ОДА, він з сімєю з Залізного порту 16.07.2018 та о 8-10 зупинився на виїзді з міста, аби підібрати друзів. Під час посадки друзів, до автомобілю підійшов невідомий, на вигляд 20 років, у спортивному одязі та почав вимагати гроші з водія за те, що він перевозить пасажирів, мотивуючи це тим, що всі повинні платити.

Після відмови заплатити гроші, молодик почав бити по автомобілю та вимагати вийти з нього. Заступник голови гром. ради. Херсонської ОДА вийшов з автомобіля, та побачив ніж в руках молодика.

На щастя дана пригода завершилася майже без втрат. Після звернення до правоохоронних органів та проведення невеликого розслідування, їм вдалося дізнатися, що відповідна особа, та особи що вчиняють схожі дії «належать» Чорноморському міжрегіональному управлінню Укртрансбезпеки.

Ми щиро сподіваємося, що керівництво ДСБТ внесуть відповідні зміни до керівного складу регіонального управління, та проведуть розслідування відповідного випадку.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x