Системна корупція в «Укртрансбезпеці»! На Вінниччині затримані в.о. начальника Управління «Укртрансбезпеки» та його підлеглого

Системна корупція в «Укртрансбезпеці»! На Вінниччині затримані в.о. начальника Управління «Укртрансбезпеки» та його підлеглого

Після звільнення керівника Управління «Укртрансбезпеки» у Вінницькій області,  Олексія Соколовського, на його місце був призначений інший. Схоже його було призначено для повернення систематичних «поборів» з перевізників.

Чи не це є справжньою причиною звільнення Соколовського?

В свою чергу, Олексій Соколовський подав позов до суду, про визнання не правомірним наказ, про його звільнення з посади. На засідання суду представники «Укртрансбезпеки» не з’явилися. Засідання суду перенесено. Якщо і на це засідання представники  «Укртрансбезпеки» не з’являться, суд прийме рішення без них.

13.09.2017 року, за інформацією Прес - служби прокуратури Вінницької області, на Вінниччині затримані службові особи за систематичні «побори» з перевізників.

Прокуратурою Вінницької області спільно з Управлінням захисту економіки у Вінницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчим управлінням Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області, викрито незаконні дії тимчасово виконуючого обов’язки начальника Управління «Укртрансбезпеки» у Вінницькій області  та його підлеглого.

 

З власних джерел ми дізналися, що це були Стахов Сергій Володимирович - в.о. голови, начальник відділу адмінпослуг, і Купровський В'ячеслав Володимирович головний спеціалісь цього ж відділу.

Так, посадовців затримано під час отримання від перевізників неправомірної вигоди, яка ними систематично одержувалась за видачу дозволів для здійснення транспортування вантажів за межі України.

Вищевказаних службових осіб затримано у порядку ст. 208 КПК України одразу після чергового одержання ним неправомірної вигоди. 

Наразі у кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі (розшукові) та процесуальні дії, спрямовані на об’єктивне встановлення обставин кримінального правопорушення, у тому числі проводиться ряд оглядів та обшуків за наслідками яких буде встановлено суму систематичних «поборів», які отримувались службовцями. 

Довідково: за вчинене кримінальне правопорушення передбачене покарання у виді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Ми раніше повідомляли, що корупція в «Укртрансбезпеці» є системною, що в свою чергу наносить великий удар по іміджу держави.

Бізнес також звинувачує «Укртрансбезпеку» у непрофесійності та саботажі.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x