Суд визнав протиправним повідомлення Міністерства інфраструктури щодо лабораторії ДП «ВІАЛАНД»

Суд визнав протиправним повідомлення Міністерства інфраструктури щодо лабораторії ДП «ВІАЛАНД»

26 лютого 2019 року Київський окружний адміністративний суд задовольнив позов ДП «ВІАЛАНД» визнавши протиправним повідомлення Міністерства інфраструктури України від 22.12.2018 за №14787/39/10-18 про невідповідність матеріально-технічної бази та персоналу Дочірнього підприємства «Віаланд» як суб’єкта проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу вимогам щодо проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів.

За інформацією підприємства, 06 грудня 2018 року ДП “ВІАЛАНД”, як акредитований Національним агентством з акредитації України (НААУ) суб’єкт обов’язкового технічного контролю за стандартом ДСТУ ISO/IEC 17025, надіслало Міністерству інфраструктури України копії необхідних документів для включення до реєстру Головного сервісного центру МВС (ГСЦ).

22 грудня 2018 року Міністерство інфраструктури України надіслало повідомлення №14787/39/10-18, яким зазначало, що ДП «ВІАЛАНД» не підтвердив інформацію, зокрема про визначення пасажировмісності транспортних засобів, перевірку маркування скла, процес визначення відповідності транспортних засобів та інше. Загалом відмова містила 38 недоліків, які на думку Міністерства інфраструктури України перешкоджали можливості надсилання Міністерством інфраструктури України документів ДП «ВІАЛАНД» до ГСЦ.

Читайте також: В Мінінфраструктури, відбулася нарада за участі представників суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з проведенням обов’язкового технічного контролю

27 грудня 2018 року ДП «ВІАЛАНД» звернулось з адміністративним позовом до Київського окружного адміністративного суду з оскарженням повідомлення Міністерства інфраструктури України №14787/39/10-18 від 22.12.2018 р.

26 лютого 2019 року Київський окружний адміністративний суд задовольнив позов ДП «ВІАЛАНД» визнавши протиправним повідомлення Міністерства інфраструктури України від 22.12.2018 за №14787/39/10-18 та зобов'язав Міністерство інфраструктури України надіслати повідомлення та копії документів Дочірнього підприємства «Віаланд» як суб’єкта проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів до Головного сервісного центру МВС у відповідності до пункту 6 Порядку проведення обов’язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2012 № 137.

Довідково

Дочірнє підприємство "ВІАЛАНД" створене в 2003 році. З 2010 року лабораторія ДП "ВІАЛАНД" акредитована за стандартом ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 "випробування колісних транспортних засобів категорій M, N, O" і здійснює випробування транспортних засобів на відповідність вимогам резолюцій ЄКМТ, Віденської угоди, а також обов'язковий технічний контроль (державний техогляд).

Також одним з напрямів діяльності лабораторії є калібрування тахографів, зчитування інформації з цифрової картки водія.

Мапа суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати ОТК

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x