Ринок електромобілів в Україні зріс втричі

Ринок електромобілів в Україні зріс втричі

За даними «Укравтопрому», упродовж перших п’яти місяців 2017 році в Україні попит на електромобілі зріс у 2,8 разів порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Упродовж перших п’яти місяців 2017 року у країні було зареєстровано 958 електромобілів. Таким чином, частка електромобілів на первинному ринку складає майже 2%.

Наразі лідерами на українському ринку електромобілів є Nissan Leaf (було придбано 816 моделей, з них 124 - нові), Ford Focus Electric (придбано 37 авто, 3 з яких – нові), Tesla Model S (придбано 24 автомобіля, з них 7 - нові), а також BMW i3 (придбано 24 автомобіля, з них 16 – нові).

Загалом, кількість електромобілів в усьому світі у 2016 році виросла до 2 мільйонів одиниць.

Найбільший ринок електромобілів належить Китаю. Його частка від продажів електромобілів у 2016 році становила 40%.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x