Rapide E перший автомобіль, який буде побудований на заводі Aston Martin

Rapide E перший автомобіль, який буде побудований на заводі Aston Martin

Rapide E перший автомобіль, який буде побудований на заводі Aston Martin в Сент-Атан. Він являє собою перший крок до реалізації більш широкої стратегії електрифікації компанії і успішної реалізації люксового бренду з нульовим рівнем викидів. Rapide E був розроблений у співпраці з Williams Advanced Engineering (WAE). Це буде лімітований випуск у 155 одиниць.

Rapide E працює від електричної акумуляторної батареї 800 В, з встановленою потужністю 65 кВт-год, що використовує понад 5600 циліндричних елементів літій-іонного формату 18650.

Акумуляторна батарея на 800 В забезпечує більш ефективну зарядку і значно поліпшує теплові характеристики порівняно з існуючими електричними архітектурами. Для зарядки, в автомобілі, було проведено перше дослідження в галузях потужності вбудованого зарядного пристрою, що дозволяє зарядити акумулятор всього за 3 години.

Крім того, Rapide E має три режими водіння GT, Sport і Sport +, які вибираються як трансмісії, так і для керування. І матиме максимальну швидкість в 250 км в годину.

Дизайнерські та інженерні команди Aston Martin працювали в партнерстві, щоб отримати оптимальні аеродинамічні характеристики. Aston Martin отримали свободу, оптимізувати апертуру лобової області, мінімізуючи повітряний потік через кузов автомобіля, покращуючи аеродинамічну ефективність автомобіля і в результаті збільшуючи дальність руху.

Ковані алюмінієві аеродинамічні колеса, були перепроектовані для забезпечення більшої ефективності охолодження гальм. Сума цих змін дає аеродинамічному пакету Rapide E поліпшення на 8% в порівнянні з попередньою моделлю внутрішнього згоряння Rapide AMR.

10-дюймовий цифровий дисплей замінює аналогові дисплеї, надаючи всю ключову інформацію водієві під час руху, включаючи стан заряду акумулятора, поточний рівень потужності двигуна, рекуперативну продуктивність і вимірювач енергоспоживання в режимі реального часу.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x