Проведена чергова нарада, щодо проблем пов'язаних з ОТК.

Проведена чергова нарада, щодо проблем пов'язаних з ОТК.

05 березня 2019 року в Міністерстві інфраструктури України, головою Експертної ради при МІУ Володимиром Наумовим, було проведено чергову нараду стосовно проблематики ОТК та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів. Нарада була проведена за окремим дорученням Міністра, за участі суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з проведенням обов’язкового технічного контролю, представників Експертної ради при МІУ та представників МІУ.

Було прийнято наступні рішення:

  1. Суб’єкти господарювання, що отримали відмови станом на 05.03.2019 року подають повторно повідомлення та документи, щодо проведення обов’язкового технічного контролю до МІУ незалежно від стандарту (17020 чи 17025).
  2. ГО «Асоціація суб’єктів проведення перевірок транспортних засобів» не пізніше 07 березня 2019 року, направляє лист-звернення Міністру з проханням встановити чіткий контроль за розглядом та наданням, обов’язково обґрунтованих (у випадку відмови), відповідей на повідомлення суб’єктів господарювання щодо проведення обов’язкового технічного контролю, з залученням патронатної служби Міністра.
  3. Розглянути можливість створення комісії до складу якої увійдуть представники відповідного підрозділу МІУ, профільні представники Національного агентства з акредитації України та Головного сервісного центру МВС.
  4. Суб’єктам господарювання надати пропозиції змін до нормативно-правового акту, щодо  обов’язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів з подальшим направленням до Міністерства, для розробки відповідних проектів, змін до НПА.

Додатково:

Інформація, щодо Суб’єктів господарювання, що підтвердили відповідність матеріально-технічної бази та персоналу, вимогам, щодо проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів за посиланням: https://mtu.gov.ua/content/subekti-gospodaryuvannya-shcho-pidtverdili-vidpovidnist.html

Інформація щодо Суб’єктів господарювання, що не підтвердили відповідність матеріально-технічної бази та персоналу, вимогам, щодо проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів за посиланням:  

https://mtu.gov.ua/content/subekti-gospodaryuvannya-shcho-ne-pidtverdili-vidpovidnist.html

Методичні рекомендації за посиланням https://mtu.gov.ua/content/metodychni-rekomendacii.html

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x