Про ремонт доріг в Україні, - Володимир Омелян в ефірі "112 Україна"

Про ремонт доріг в Україні, - Володимир Омелян в ефірі "112 Україна"

Міністр інфраструктури України, Володимир Омелян, розповів у ефірі 112 каналу, про дорожню галузь в Україні.

В Миколаївській області, селяни вимагають капітального ремонту дороги держаного значення. Днями люди вийшли на мітинг і перекрили рух по дорозі, яка зв’язує Кропивницький та Миколаїв. Десятки протестуючих ходили впоперек траси, не пропускаючи автомобілі. Місцеві жителі говорять, що на даній дорогі немає жодного шматка асфальту. Також вони говорять, що з цієї проблемою зверталися і до обласної адміністрації і до народних депутатів, але не були почутими, тому вирішили діяти за своїми методами.

Міністр говорить, що проблема має декілька аспектів, перше – це те що в Україні дороги не ремонтувалися роками, друге – це великі перевантаження на українських шляхах, а особливо на півдні України в Миколаївській області.

Для того щоб змінити ситуацію, з 1 січня 2018 року був запущений та запрацював Дорожній фонд. Миколаївщина отримає сотні мільйонів гривень на ремонт ключових магістралей. 

Друге - це ваговий контроль! 

«Саме для того щоб навести там порядок, щоб не було корупції і був якісний контроль на всіх магістралях, мною було внесенно пропозицію до кабміна про звільнення керівника Укртрансбезпеки  М. Ноняка, бо ми бачимо, що ресурси і довіра була величезна, а зловживань було не менше.» - говорить Володимир Омелян.

Омелян сподівається, що кадрове рішення, яке буде прийнято найближчим часом, зможе виправити ситуацію, контроль буде постійним.

Вже закуплено близько 80 нових комплексів, з цього року запускаються стаціонарні комплекси, які будуть виконувати зважування в русі - це коли датчики вмонтовані в полотно дороги і інформація про вагу автомобіля передається в режимі онлайн. Як тільки зафіксовується перевантаження, а це більше 40 тон, транспортний засіб зупиняється, розвантажується та сплачує штраф до державного бюджету України.

90% доріг України зруйновані, але уряд разом з МІУ має абсолютно новий підхід до дорожньої галузі. За минулий рік було відремонтовано більше 3 тисяч кілометрів доріг, в цьому році планується більше 4 тисяч кілометрів доріг якісного ремонту з мінімальною гарантією в 5 років, а в окремих випадках 10 років. 

«Ми сподіваємося, що закумулювавши вперше для українського бюджету рекордну суму майже 50 млрд. гривень на цей рік на дорожні роботи, ми зможемо дати якісний результат по всій країні.» - запевняє міністр.

До побудови нових доріг, планується залучати іноземні компанії, так як в Україні є позитивний досвід роботи у даному направленні. За останні два роки на український ринок зайшла низка компаній, серед них китайська компанія «Sinohydro Corporation Ltd», котра будує дорогу навколо Житомира.

Міністр запевнив, що іноземні компанії, котрі працюють зараз в Україні, зареєстровані та платять податки в нашій країні, а серед працівників цих компаній переважають українці.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x