Представлена інноваційна технологія для запобігання ДТП

Представлена інноваційна технологія для запобігання ДТП

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні було представлено інноваційну технологію «Mobileye», яка дозволяє запобігати ДТП.

За даними Державної статистики, щорічно кожен третій комерційний автомобіль стає учасником ДТП. Одним з найсуттєвіших факторів, що впливає на можливість водія запобігти ДТП – людський фактор. Водію, як правило, необхідно близько 1,5 секунди для того, щоб запобігти ДТП.

Система «Mobileye» здатна фіксувати небезпечні ситуації на дорозі за допомогою смарт-камери на лобовому склі автомобіля та інформувати водія про небезпеку через мобільний пристрій в режимі реального часу.

Система запрограмована на розпізнання дорожніх знаків і таких небезпечних ситуацій, як зіткнення з пішоходом, велосипедистом, автівкою, а також з’їзду зі смуги руху чи недотримання безпечної дистанції.

Наразі в Україні близько тисячі автомобілів оснащені технологією «Mobileye».  

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x