Підсумками селекторної наради у Президента щодо термінових заходів, спрямованих на боротьбу з порушенням габаритно-вагових обмежень

Підсумками селекторної наради у Президента щодо термінових заходів, спрямованих на боротьбу з порушенням габаритно-вагових обмежень

16 червня 2020 року, відбулася селекторна нарада у Президента щодо термінових заходів, спрямованих на боротьбу з порушенням габаритно-вагових обмежень на українських дорогах.

Планується, щоб до кінця 2020 року по всій території України працювало 54 комплекси зважування у русі. Наразі тривають тендерні закупівлі 23 сучасних комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion (“Зважування у русі”). Ще 25 майданчиків планується встановити за рахунок Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху, зазначено на офіційному сайті Міністерства інфраструктури України.

Ми маємо захищати наші дороги. І максимально швидко та ефективно створювати дієві механізми габаритно-вагового контролю. Від початку своєї роботи в Міністерстві я щоразу наголошую на тому, як важливо забезпечити ефективне функціонування Укртрансбезпеки, котра б оперативно виявляла і контролювала факти порушення габаритно-вагового контролю. За статистикою, Україна щорічно витрачає близько 2 млрд грн на те, щоб залатати дороги від ям і розбиттів, спричинених цими порушеннями. Це неприпустимо. У першу чергу, необхідно збільшити чисельність інспекторів Укртрансбезпеки та впровадити системи автоматичного контролю порушень. І ми над цим працюємо”, - заявив Владислав Криклій Міністер інфраструктури України.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x