Logo
Версія для друку

Підпорядкування ОТК департаменту стратегічного розвиту дорожнього ринку та автомобільних перевезень приносить перші позитивні зміни

Підпорядкування ОТК департаменту стратегічного розвиту дорожнього ринку та автомобільних перевезень приносить перші позитивні зміни

20 березня, Мінінфраструктури направило перші звернення до Головного Сервісного Центру МВС щодо включення до реєстру суб’єктів які здійснюють проведення обов’язкового технічного контролю ТЗ.

На офіційній веб-сторінці МІУ розміщена інформація про стан розгляду заявок суб’єктів.

З 15.03.2019 (коли фактично Департамент перейняв функції щодо ОТК) надійшло більше 25 заявок. З цих заявок 6 суб’єктів вже отримали позитивні рішення щодо відповідності вимогам.

Як повідомлялося раніше, Міністр інфраструктури вніс зміни до положення в якому передав відповідальність за перевірку документів на проведення обов’язкового технічного контролю (далі – ОТК) департаменту стратегічного розвиту дорожнього ринку та автомобільних перевезень.

Це було одним з рішень які були запропоновані Міністру інфраструктури задля вирішення складної ситуації, що утворилася навколо видачі дозволів на провадження діяльності з ОТК.

В кінці лютого під головуванням Міністра інфраструктури Володимира Омеляна було проведено розширену нараду, щодо проблем пов’язаних з ОТК, на якій був присутній голова Експертної ради Володимир Наумов. Саме Експертній раді в особі її Голови було доручено координувати роботу щодо вирішення конфлікту, для представлення інтересів перевізників Міністр залучив до робочої групи Президента АсМАП України Леоніда Костюченка.

За підсумками двох засідань та декількох нарад був напрацьований алгоритм дій, для короткострокового вирішення проблем з вдачею дозволів на проведення ОТК. Одним з перших пунктів цього алгоритму був саме перерозподіл відповідальності за видачу дозволів на проведення ОТК.

Робота над лібералізацією системи перевірки документів на проведення ОТК все ще продовжуються.

Схожі матеріали (за тегом)

Останні з Пресс-служба

Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури 2015-2019 (c)