Підпорядкування ОТК департаменту стратегічного розвиту дорожнього ринку та автомобільних перевезень приносить перші позитивні зміни

Підпорядкування ОТК департаменту стратегічного розвиту дорожнього ринку та автомобільних перевезень приносить перші позитивні зміни

20 березня, Мінінфраструктури направило перші звернення до Головного Сервісного Центру МВС щодо включення до реєстру суб’єктів які здійснюють проведення обов’язкового технічного контролю ТЗ.

На офіційній веб-сторінці МІУ розміщена інформація про стан розгляду заявок суб’єктів.

З 15.03.2019 (коли фактично Департамент перейняв функції щодо ОТК) надійшло більше 25 заявок. З цих заявок 6 суб’єктів вже отримали позитивні рішення щодо відповідності вимогам.

Як повідомлялося раніше, Міністр інфраструктури вніс зміни до положення в якому передав відповідальність за перевірку документів на проведення обов’язкового технічного контролю (далі – ОТК) департаменту стратегічного розвиту дорожнього ринку та автомобільних перевезень.

Це було одним з рішень які були запропоновані Міністру інфраструктури задля вирішення складної ситуації, що утворилася навколо видачі дозволів на провадження діяльності з ОТК.

В кінці лютого під головуванням Міністра інфраструктури Володимира Омеляна було проведено розширену нараду, щодо проблем пов’язаних з ОТК, на якій був присутній голова Експертної ради Володимир Наумов. Саме Експертній раді в особі її Голови було доручено координувати роботу щодо вирішення конфлікту, для представлення інтересів перевізників Міністр залучив до робочої групи Президента АсМАП України Леоніда Костюченка.

За підсумками двох засідань та декількох нарад був напрацьований алгоритм дій, для короткострокового вирішення проблем з вдачею дозволів на проведення ОТК. Одним з перших пунктів цього алгоритму був саме перерозподіл відповідальності за видачу дозволів на проведення ОТК.

Робота над лібералізацією системи перевірки документів на проведення ОТК все ще продовжуються.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x