Під Миколаєвом конфлікт перевізників з Укртрансбезпекою: десятки тонн зерна висипали прямо на дорогу (Відео)

Під Миколаєвом конфлікт перевізників з Укртрансбезпекою: десятки тонн зерна висипали прямо на дорогу (Відео)

Сьогодні, 2 серпня, у Миколаївській області зупинили караван фур із зерном, які відмовилися пройти зважування. На прохання проїхати до пункту вагового контролю, власник вантажівок відкрив борти та зсипав пшеницю на узбіччя. Про це повідомляє Укртрансбезпека Миколаївської області в Facebook.

Поліція просила для перевірки товарно-транспортні накладні. Але їх у водіїв не було. Згодом під'їхав власник і надав документи.

"В накладній красиво написано - вага 40 тонн. Хоча нарощені борти й інші ознаки дають можливість говорити про вагу точно більшу. Не зумів об'їхати пост контролю, не вдалося "домовитися", тому перевізник ухвалює нестандартне рішення – просто висипає зерно на узбіччя", - написав у Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян, коментуючи прецедент.

На підтримку дій перевізника також прибули місцеві фермери, а за деякий час під'їхали дві порожні вантажівки для перевантаження зерна, яке було зсипане на узбіччя шосе.

За всім спостерігали інспектори Укртрансбезпеки, представники ОДА, САД, громадського формування "Авто Євро Сила", наряд спецпідрозділу "Корд" і співробітники Патрульної поліції та ГУ НП у Миколаївській області.

Далі почалися зіткнення між людьми, які представляли власника фур і намагалися пробратися до активістів і поліції. Кілька людей затримали.
Відомо, що перевізник і отримувач зерна – ТОВ "Діонісій VN", а відправник ФГ "Південні Лани".

Володимир Омелян уже повідомив на своїй сторінці, що за транспортування дорогами України власника перевантажених фур чекають максимальні штрафи та покарання. У коментарях він звернувся до голови Миколаївської ОДА із проханням розібратися у ситуації.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x