Перевізники заблокують Кабінет міністрів та Міністерство інфраструктури України

Перевізники заблокують Кабінет міністрів та Міністерство інфраструктури України

7 листопада перевізники, під патронатом ГО «Союз перевізників України» проведуть акцію протесту проти протиправних дій Укртрансбезпеки та голови інспекції Михайла Ноняка.

Акція почнеться рано в ранці і завершиться близько обіду.

Представники ГО «Союз перевізників України» запевняють, що не мають жодного іншого виходу, адже діяльність Укртрансбезпеки призводить до значних фінансових втрат з боку перевізників, через незаконні дії з боку інспекторів в регіонах та центрального апарату. Корупційний тягар, який УТБ наклала на перевізників змушує їх або йти працювати за напівлегальною схемою, або взагалі йти працювати в «чорну», адже за інформацією від перевізників таким чином необхідно «сплачувати» набагато менше грошових коштів та не потрібно перераховувати податки до державного бюджету.
Ми неодноразово повідомляли про факти корупції в Уктрансбезпеці та неефективності центрального апарату. І нажаль, навіть перевірка, котра нещодавно завершилась, по відношенню до Голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка завершилася попередженням, хоча всі порушення були підтверджені і фактично Михайла Ноняка мали звільнити.

Саме бездіяльність Уряду спричинила чисельні акції протестів. Акція що пройде – вже друга, з моменту поновлення Ноняка на посаді та майже 10та з моменту його призначення.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x