"Когнітивний дисонанс" в прийнятті рішень з ліцензування "Укртрансбеспекою"

"Когнітивний дисонанс" в прийнятті рішень з ліцензування "Укртрансбеспекою" Фото dsbt.gov.ua

В статті 1 Закону України «Про автомобільний транспорт» говориться, що досвід роботи - строк діяльності суб'єкта господарювання - автомобільного перевізника, який обчислюється з початку провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення  пасажирів чи/та вантажів відповідно до закону. У разі припинення автомобільного перевізника - юридичної особи шляхом реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) досвід його роботи набуває новостворена юридична особа (новостворені юридичні особи). У разі створення юридичної особи, власником або одним з власників якої є автомобільний перевізник, який є фізичною особою - підприємцем, підприємницька діяльність якої припинена, досвід роботи цієї фізичної особи - підприємця набуває новостворена юридична особа (досвідом роботи такої новоствореної юридичної особи вважається досвід роботи того власника, який має найбільший строк діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів чи/та вантажів).

ТОВ «Транс Ліберика Тревел» 20.03.2017 подало заяву на отримання ліцензії з внутрішніх та міжнародних перевезень пасажирів автобусами. Наказом ДСБТ від 21.03.2017 № 274, Додаток 1, http://dsbt.gov.ua/storinka/nakaz-ukrtransbezpeky-no-274-vid-21032017-pro-pryynyattya-rishennya-shchodo-zalyshennya-0  даному підприємству було відмовлено у видачі ліцензії у зв’язку з відсутнім трирічним досвідом роботи за видами господарської діяльності, визначеними Ліцензійними умовами.

З Додатку 1.

Цікаво, як у даного підприємства, за 10 діб, з’явився досвід роботи, коли вже слідуючим наказом ДСБТ від 30.03.2017 № 320, Додаток 2,  http://dsbt.gov.ua/storinka/nakaz-ukrtransbezpeky-no-320-vid-30032017-pro-pryynyattya-rishennya-shchodo-zalyshennya-0 видається ліцензія з внутрішніх та міжнародних перевезень пасажирів автобусами.

З Додатку 2.

ДСБТ Либерика травел 320 1

І це тільки один приклад. Сподіваємося, що це поодинокий випадок, а не повернення старої корупційної "системи".

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x