Одеська ОДА ініціює перевірку діяльності «Укртрансбезпеки»

Одеська ОДА ініціює перевірку діяльності «Укртрансбезпеки»

Перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук ініціює перевірку роботи Управління Укртрансбезпеки в Одеській області на підставі звернення громадськості щодо бездіяльності управління та численних порушень у сфері здійснення вагового контролю на дорогах області. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Олександр Терещук зазначив, що направить до прокуратури Одеської області звернення щодо неналежного виконання роботи з боку представників Укртрансбезпеки. Це питання розглядалось на сьогоднішній нараді за участі громадських активістів, представників Служби автомобільних доріг, управління Укртрансбезпеки в Одеській області та інших служб.

«Ще в грудні минулого року обласне управління «Укртрансбезопасности» отримало п'ять нових пересувних пунктів габаритно-вагового контролю, які повинні були бути встановлені на автомобільних дорогах загального користування. Однак вагові комплекси не працюють, а нове дорожнє покриття руйнується вантажівками з надмірною вагою. Обласне управління «Укртрансбезопасности» неналежним чином виконує свої функції. Вагові комплекси досі відсутні на дорогах. Незважаючи на те, що вже було проведено безліч нарад з цього приводу», — заявив Терещук.

Нагадаємо, 11 квітня постановою Уряду України від виконання своїх повноважень був відсторонений голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк. 

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x