Новий "революційний" дизайн і вид електромобіля

Новий "революційний" дизайн і вид електромобіля

Ізраїльський стартап REE готується перевернути всю автомобільну індустрію! Вони розробили революційну, повністю модульну платформу для електромобілів, в якому всі класичні компоненти автомобіля - двигун, рульове управління, гальма і підвіска - переміщені з-під капота в колеса. З таких платформ можна буде створити будь-який тип автомобіля, як в конструкторі.

Даний підхід допомагає створити повністю плоский каркас автомобіля, як у скейтборду, що робить його більш універсальним. Така форма також допомагає зменшити вагу, а це важливий компонент для успіху електромобілів.

Це дозволить дизайнерам транспортних засобів переставляти сидіння або вантажний простір автомобіля, а також використовувати нові форми кузова.

Колісні мотори не є новим винаходом, однак їх ще не використовували в серійних електромобілях. Однак особливістю розробки Ree є переміщення в колесо не тільки двигуна, а й компонентів трансмісії, шасі та гальм.

У Ree підкреслили: «Наша концепція пропонує більше свободи, ніж більш традиційна платформа, наприклад, як MEB від Volkswagen». Однак поки незрозуміло, чи буде коли-небудь запущена в серію технологія ізраїльського стартапу.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x