Нелегальні перевізники погрожували працівникам Станично-Луганської автостанції вбивством

Нелегальні перевізники погрожували працівникам Станично-Луганської автостанції вбивством

У вівторок 5 березня, в Станиці Луганській, яка знаходиться на лінії розмежування, невідомі особи блокували виїзд пасажирського транспорту з території автовокзалу та погрожували працівникам станції вбивством. Про це повідомляє ГС «Всеукраїнська асоціація автостанцій».

«5 березня 2019 року працівникам Станично-Луганська автостанція, при виконанні їх безпосередніх посадових обов'язків, на її ж території, група «нелегальних перевізників» погрожували вбивством, із застосуванням зброї — пістолетом, який після усних погроз зловмисники кинули на підлогу з вигуком, щодо її застосування «не цього разу». На щастя як працівників так і пасажирів, які знаходились на автостанції, пістолет виявився муляжем та не становив їм фізичної загрози. Однак, зазначений факт не звільняє від відповідальності зловмисників за вчинене кримінальне правопорушення», - йдеться в повідомленні.

Продовжуючи свій злочин, ця ж група нелегальних перевізників заблокувала роботу автостанції, перекривши під’їзд до неї транспортом та не пропускаючи а ні пасажирів, а ні офіційних перевізників, спричинили зрив рейсів та паніку серед пасажирів, бо останні не могли зрозуміти що відбувається.

За даним фактом працівниками Автостанції був викликаний патруль Нацполіції та подано заяву про вчинене кримінальне правопорушення.

ГС «Всеукраїнська асоціація автостанцій» закликає правоохоронні органи до неупередженого розслідування даного злочину та покарання зловмисників, бо це є неприпустиме свавілля «нелегальних перевізників» які наражають людей на небезпеку. 

Разом з цим, ГС «Всеукраїнська асоціація автостанцій» направила звернення до МВС України та Генеральної прокуратури України з просьбою взяти під особистий контроль розслідування даного кримінального правопорушення.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x