На дорогах Києва з'являється все більше паркувальних кишень

На дорогах Києва з'являється все більше паркувальних кишень

На вул. Генерала Алмазова дорожники завершили влаштування паркувальних кишень, аналогічні роботи вже розпочаті на вул. Івана Мазепи. Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

Паркування автомобільного транспорту обабіч доріг створює незручності всім учасникам дорожнього руху – і водіям, і пішоходам.

"Особливо гостро ця проблема торкається центральної частини столиці з великою кількістю автомобільного транспорту та інтенсивним трафіком", - йдеться в повідомленні.

Один із дієвих варіантів покращення ситуації – це влаштування паркувальних кишень. Перші такі місця для паркування в якості експерименту були влаштовані улітку на вул. Богдана Хмельницького та вул. Парково-Сирецькій.

 

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x