Мітинг власників єврономерів біля Верховної Ради

Мітинг власників єврономерів біля Верховної Ради

2 жовтня 2019 року відбувся мітинг власників авто іноземної реєстрації.

Біля Верховної Ради учасники мітингу вимагають зареєструвати їх законопроект про доступне розмитненні автомобілів на єврономерах, визнати цей законопроект невідкладним, передати його на голосування в парламент і на підпис Президенту.

"Ми просимо ініціювати як один з термінових законопроект про доступну розмитненні і проголосувати протягом жовтня, щоб остаточно вирішити питання з єврономерами і в цілому питання про доступніть розмитнення для кожного українця",- прокоментували організатори мітингу.

20 вересня президент України Володимир Зеленський підписав закон про чергову відстрочку штрафів для власників автомобілів з іноземною реєстрацією (до 31 грудня). Олексій Гончарук зазначив, що відповідне рішення Кабмін прийняв, щоб уникнути конфліктів. Прем'єр сказав, що міністр транспорту постійно спілкується з активістами.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x