Мінрегіон дозволить проектувати підземні паркінги під громадськими закладами

Мінрегіон дозволить проектувати підземні паркінги під громадськими закладами

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України дозволить проектувати підземні паркінги під закладами харчування, спорту, культури та охорони здоров'я (крім корпусів з палатами). Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе, на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Відповідні зміни будуть внесені в оновлені державні будівельні норми (ДБН).

"Діючим ДБН по автостоянка сьогодні заборонено (підземні паркінги – ІФ), але в Європі така практика давно поширена, тому що це зручно для власників авто, а також зменшується кількість припаркованих машин на вулицях", - написав Л. Парцхаладзе.

Також у цих змінах до ДБН будуть обов’язково посилені протипожежні заходи. Відповідно до змін паркінг повинен: 

  • бути відділеним спеціальним перекриттям та відокремлений від технічних приміщень закладів суцільною протипожежною стіною; 
  • мати самостійні шляхи евакуації та відокремлені інженерні комунікації.

За його словами, ці зміни будуть прийняті найближчим часом і наберуть чинності через три місяці після публікації.

Довідково

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні документи, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x