Міністерство продовжує гармонізувати законодавство з ЄС

Міністерство продовжує гармонізувати законодавство з ЄС

Міністерство інфраструктури України на своєму офіційному сайті опублікувало Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання ринку послуг автомобільного транспорту в Україні з метою приведення їх у відповідність з актом Європейського Союзу».

Проєкт Закону України розроблено з метою вдосконалення законодавчого врегулювання ринку послуг автомобільного транспорту в Україні, задоволення потреб суспільства й економіки у перевезенні пасажирів та вантажів, безпеки перевезень, адаптації норм законодавства України до норм актів ЄС згідно Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

Суть Проекту акта – те що Проєктом Закону:

  • визначаються особливості ліцензування на автомобільному транспорті відповідно до положень Регламенту (ЄС) № 1071/2009 Європейського Парламенту та Ради від 21 жовтня 2009 року;
  • запроваджується система отримання свідоцтв професійної компетентності менеджерів (управителей) з перевезень;
  • впроваджується механізм підтвердження бездоганної ділової репутації автомобільних перевізників;
  • встановлюються заходи впливу на автомобільних перевізників та норми, які регулюватимуть всі аспекти діяльності щодо адміністративних правопорушень на внутрішніх та міжнародних автомобільних перевезеннях пасажирів та вантажів.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x