Мінінфраструктури заплановало нараду з питань боротьби з нелегальнии перевезеннями

Мінінфраструктури заплановало нараду з питань боротьби з нелегальнии перевезеннями

20 грудня 2018 року о 10 годині 00 хв. Міністерство інфраструктури планує проведення міжвідомчої наради з питань забезпечення безпеки дорожнього руху та збереження здоров’я й життя людей, а також для узгодження та координації спільних дій, спрямованих на боротьбу з нелегальними перевезеннями автомобільним транспортом.

Нарада відбудеться під головуванням Міністра інфраструктури  В. ОМЕЛЯНА та за участі представників обласних державних адміністрацій, ДСБТ, МВС, ДФС, АМК, Національної поліції, членів Експертної ради при МІУ, членів ГО «ВААП» та ГО «Всеукраїнська асоціація автостанцій».

Метою даної наради є остаточне узгодження всіх спільних дій до затвердження Плану заходів щодо боротьби з нелегальними перевезеннями та координації спільних кроків у боротьбі з нелегальними перевезеннями автомобільним транспортом.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x