Медичний огляд для водіїв в Україні відповідатиме вимогам ЄС

Медичний огляд для водіїв в Україні відповідатиме вимогам ЄС

В Україні встановлять нові стандарті медичного огляду для водіїв, які відповідатимуть законодавству Європейського союзу.

Зміни стосуватимуться медичного огляду водіїв транспортних засобів, а також учнів автошкіл.

За словами керівника управління надання медичної допомоги дорослим Департаменту медичної допомоги Міністерства охорони здоров’я Андрія Гаврилюка, планується систематизація порядку проведення наркологічних та психіатричних оглядів. Методика обстеження також зазнає змін.

Міністерство охорони здоров’я планує запровадити нову систему медичного обслуговування водіїв транспортних засобів, які займаються пасажирськими та вантажними перевезеннями.

Також буде створено загальнонаціональну базу даних, яка буде містити інформація про стан здоров’я українських водіїв та кандидатів у водії.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x