Майже будь-який автомобіль в безпілотник за 1000 доларів

Майже будь-який автомобіль в безпілотник за 1000 доларів

Компанія Luminar, що займається виробництвом обладнання для безпілотних авто заявила, що готова випустити обладнання, яке всього за 1000 доларів перетворить майже будь-який автомобіль в безпілотник.

Фактично компанія Luminar не збирається «винаходити велосипед». Вони хочуть лише зробити систему для роботи безпілотних автомобілів доступнішою.

«Основна проблема не в тому, щоб «навчити автомобілі їздити». Це вони вже прекрасно вміють. Головне завдання - зробити технологію та обладнання доступним для споживача. Компанія, яка зробить це першою, стане лідером цього вкрай перспективного ринку», - заявляють представники компанії Luminar.

Luminar хочуть зробити шляхом зменшення ціни на виробничому процесі, так як лінії для складання всіх необхідних компонентів вже є, тому на сьогодні можна робити всі потрібні деталі по куди меншій вартості, ніж ще пару років тому.

Найбільш просунуту версію системи, що отримала назву Iris, можна буде купити за 1000 доларів і вона, як запевняють розробників, буде відповідати четвертому рівню автономності. Тобто, авто навіть в деяких позаштатних ситуаціях зможе обходитися без участі людини. Буде також і дешевша версія за 500 доларів з другим рівнем автономності (в основному такі машини можна використовувати на автострадах з постійною швидкістю потоку авто, коли потрібно лише контроль за набором швидкості, гальмуванням і управлінням). Старт продажів Iris запланований на 2020 рік.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x