Львів отримає 12 млн євро від ЄІБ на придбання у 2019 році ста великих автобусів

Львів отримає 12 млн євро від ЄІБ на придбання у 2019 році ста великих автобусів

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) погодив кредит у 12 млн євро для львівського АТП-1. За ці кошти підприємство придбає у 2019 році сто великих автобусів. Про це повідомляє Zaxid.net.

Закупівля відбуватиметься у межах проекту «Міський громадський транспорт України». Але перед тим, як оголосити тендер, у міськради є ще низка інших завдань.  

«Ми подали вже специфікацію, вже їх погоджують профільні міністерства. І зараз ми очікуємо рішення консультантів, які пропрацюють технічні специфікації. Я думаю, реально ЄІБ може оголосити тендер на жовтень-листопад», – пояснив радник міського голови Андрій Білий.

Нагадаємо, цьогоріч АТП-1 придбало на умовах фінансового лізингу 150 автобусів: сотню – у Мінського заводу та 50 «Електронів». У кінці серпня до Львова прибула перша партія нових білоруських автобусів МАЗ. Цього тижня перші автобуси вже виїхали на маршрути міста.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x