«Київпастранс» продовжить трамвайну лінію до Палацу спорту

«Київпастранс» продовжить трамвайну лінію до Палацу спорту

КП «Київпастранс» оголосило тендер на проектування трамвайної лінії від Центрального вокзалу до Палацу спорту у Києві. Інформація вже з’явилася на порталі електронної системи закупівлі «ProZorro». Вартість проектних робіт оцінюється у 13,2 мільйонів гривень, а кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 17 липня. Аукціон відбудеться 24 липня. Продовження трамвайної лінії включатиме у себе 7 станцій: «Повітрофлотську», «Вокзальну», «Льва Толстого», «Володимирську», «Олімпійську», «Велику Васильківську» та «Палац спорту». Загалом, будівництво трамвайно лінії планують завершити до 2019 року.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x