Кількість перереєстрованих авто з ГБО зменшилось у 8 разів

censor.net.ua censor.net.ua

Як повідомляє auto.ria.com кількість зареєстрованих автомобілів з газобалонним обладнанням в січні 2020 року у порівнянні з груднем 2019 зменшилася у 8 разів.

Причиною цього вказують зміну системи реєстрації ГБО. Якщо раніше для перереєстрації транспортного засобу необхідно було надати акт випробовувань технічного засобу, з січня 2020 року необхідно надавати акт сертифікації відповідності транспортного засобу.

В грудні 2019 року було переоформлено 12,3 тисяч переобладнаних транспортних засобів, у листопаді 12,1 тисяча, в той час, як в січні 2020 року було переоформлено 1359 легкових транспортних засобів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x