Херсонська ОДА закрила автобусні маршрути на море

Херсонська ОДА закрила автобусні маршрути на море

Відповідно до розпорядження Голови Херсонської ОДА №420 від 22.05.2018 та №515 від 20.06.2018 були закриті більше 120 маршрутів, які курсували з міст області до міст на березі чорного моря. Рішення Голови Херсонської ОДА фактично спонукає нелегальних перевізників заповнити своїми транспортними засобами напрями, що були звільнені від легальних перевізників.

Відповідні транспортні засоби не мають дозвільної документації, що повинна бути у транспортного засобу, який виконує пасажирські перевезення. І відповідно жодна гривня з «проданих білетів» не надійшла до державного або місцевого бюджету у вигляді податків.

За нашою інформацією деякі представники органів, що мають право перевіряти транспортні засоби, та мають право регулювати діяльність транспортних засобів, можуть бути в змові з нелегальними перевізниками. Через що можуть отримувати так звані «відкати» за те, щоб діяльність нелегальних перевізників ніяким чином не була утиснута. Та навпаки, діяльність легальних перевізників максимально піддавалася перевіркам.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x