Кабмін звільнив Голову Укртрансбезпеки

Кабмін звільнив Голову Укртрансбезпеки

25 вересня, 2019 року за поданням Міністра інфраструктури України Владислава Криклія Кабінетом Міністрів України було звільнено Голову Укртрансбезпеки Михайла Ноняка.

У березні 2018 року екс-міністр інфраструктури Володимир Омелян звертався до уряду з пропозицією звільнити Ноняка через непрозору роботи служби.

Влітку 2019 року Президент України Володимир Зеленський пообіцяв вирішити питання зі звільненням Голови державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка після призначення нового складу кабінету міністрів.

Всі члени ГО «Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури» прикдали багато зусиль за останні 2 роки для того, щоб зупинити корупцію, яка існувала в цій службі .

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x