Кабмін змінив правила щодо водійських посвідчень

Кабмін змінив правила щодо водійських посвідчень

15 листопада, Кабінет міністрів України прийняв постанову, яка запустить онлайн процедуру відновлення водійських прав.

Відтепер втрачені або викрадені водійські посвідчення можна відновити за допомогою електронного кабінету водія або через Єдиний державний портал адміністративних послуг. Але це стосується тільки водійських прав нового зразка, що видані після 1 січня 2013 року.

Наразі розробляють спеціальний додаток для телефона, щоб водійські права можна було показувати зі смартфона. Користувачі програми зможуть не носити з собою водійські посвідчення.

«Наша мета до 2024 року всі послуги перевести в онлайн», - повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, презентуючи функцію.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x