Кабмін затвердив Держпрограму підвищення безпеки на дорогах до 2020 року

Кабмін затвердив Держпрограму підвищення безпеки на дорогах до 2020 року

Кабінет міністрів України затвердив Держпрограму підвищення рівня безпеки дорожнього руху до 2020 року. Відповідну постанову уряд затвердив на засіданні, передає кореспондент УНН.

Зокрема, Кабмін схвалить постанову КМУ "Про затвердження Державної програми підвищення безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року".

Як зазначив міністр інфраструктури Володимир Омелян представляючи основні напрямки програми, два процеси - відновлення доріг і підвищення безпеки пересування по них повинні йти паралельно, адже кількість ДТП на відремонтованих дорогах, як правило, збільшується.

"Мета програми досягти наступних показників: нульова смертність на дорогах, зменшення травматизму на дорогах на 90%. На це передбачено 35 млрд грн з дорожнього фонду на безпеку", - підкреслив Омелян.

Також, міністр додав, що одна з цілей програми зниження рівня смертності в результаті ДТП мінімум на 30% до 2020 року, але в цілому мета - скорочення смертності на 50%. Крім того, програма передбачає зниження ступеня тяжкості наслідків ДТП, зменшення соціально-економічних втрат від ДТП тощо.

Відповідно до Державної програми:

  • На інфраструктуру безпеки, зокрема, кільцеві розв'язки, їх заплановано 500 з фінансуванням більш ніж 1 млрд грн. 
  • Острівці на в'їздах у населені пункти - теж 500 - близько 1 млрд грн.
  • Безпечні пішохідні переходи - 6400 - понад 1 млдр грн.
  • Пішохідні переходи з освітлювальними панелями - 1,5 тисячі одиниць - 150 млн грн.
  • Ліквідація місць концентрації ДТП на дорогах - нарахували 109 місць - 259 млн грн.
  • Нову бар'єрну огорожу, нові дорожні знаки тощо.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x