Кабмін виділив менше коштів ніж було обіцяно

Кабмін виділив менше коштів ніж було обіцяно

У листопаді 2019 року був представлений Проект Державного бюджету на 2020 рік, який передбачав 73,7 млрд грн на розвиток дорожньої галузі в Україні. Всі кошти від дорожнього фонду мали бути спрямовані на відновлення дорожнього покриття України, а це близько 74,4 млрд грн.

Згідно представленої презентації відомо, що кошти планують виділити на:

  • реконструкцію та ремонт доріг державного значення - 38 млрд грн;
  • реконструкцію та ремонт доріг місцевого значення - 22,2 млрд грн;
  • виконання боргових зобов'язань на розвиток доріг загального користування - 6,3 млрд грн
  • забезпечення безпеки руху - 3,17 млрд грн;
  • будівництво, реконструкція, ремонт аеропортів та мостів - 1,57 млрд грн;

«Інфраструктура завжди важлива для економічного розвитку. У наступному році ми закладаємо рекордну суму на ремонт доріг. У Дорожньому фонді, ми сподіваємося, залишиться 73,7 млрд грн », - прокоментував прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

15 січня 2020 року на сайті Міністерства інфраструктури України було оприлюднено перелік доріг, які будуть відновлюватися у 2020 році, а Владислав Криклій зазначив: « У 2020 році з Дорожнього фонду буде спрямовано 31 млрд 528 млн 105 тис грн на фінансування робіт з будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення». Це на 6,5 млрд менше від запланованого.

«На цей рік у Дорожньому фонді закладено більше 66 млрд грн, з них на дороги 31,5 млрд грн. Плюс 20,5 млрд грн — кошти міжнародних організацій», - відзначив Олексій Гончарук.

Нагадуємо, що в 2018 році фінансування доріг з Державного фонду склало 33,4 млрд грн, в 2019 - 51 млрд грн.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x