ГСЦ МВС продовжує блокувати діяльність ОТК

ГСЦ МВС продовжує блокувати діяльність ОТК

Нещодавно в Міністерстві інфраструктури України відбулась нарада щодо проблем пов’язаних з обов’язковим технічним контролем транспортних засобів. На заході був присутній начальник відділу технічного контролю та перевезення небезпечного вантажів транспортними засобами Головного сервісного центру МВС ( далі – ГСЦ МВС) Валерій Василюта. Суб’єкти ОТК заявили, що ГСЦ МВС навмисно створює штучний дефіцит бланків проходження технічного огляду.

Валерій Васюта прокоментував : «Мені невідома причина дефіциту бланків, але, можливо - це просто неналежне виконання своїх обов’язків». Він пообіцяв розібратися, хто навмисно створює дефіцит бланків проходження технічного огляду, попри те відомо, що бланків є в достатній кількості.

За наданою інформацією суб’єктів ОТК, 2 грудня 2019 року ГСЦ МВС відповів на запит щодо кількості бланків : « Станом на 27 листопада 2019 року на зберіганні в ГСЦ МВС є 17 700 примірників бланків протоколів перевірки технічного стану транспортного засобу». В свою чергу Регіональний сервісний центр МВС в Запорізькій області повідомили: « Станом на 26.11.2019 року залишок бланків протоколів ОТК 0».

Відомо, що після наради нічого не змінилося, тому робота більшості суб'єктів ОТК так і залишається призупиненою .

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x