Головний сервісний центр МВС штучно створює дефіцит протоколів

Головний сервісний центр МВС штучно створює дефіцит протоколів

Головний сервісний центр МВС продовжує створювати штучні перепони станціям обов'язкового технічного контролю. За інформацією, отриманою від представників станцій ОТК, ГСЦ розподілив приблизно по 500 протоколів перевірки технічного стану транспортного засобу на регіон. Що дорівнює 3-4 дням роботи кожного з підприємств. Компанії, що знаходяться в “орбіті” ГСЦ, отримали кількість бланків, що дорівнює 7 дням роботи на тиждень. Відповідно створюються нерівні ринкові умови роботи підприємств. За інформацією “Асоціації суб'єктів проведення перевірки транспортних засобів”, ГСЦ та Міністерство Інфраструктури з початку року тільки ускладнило роботу суб'єктів ОТК. 

Нагадаємо, що на початку року у суб'єктів ОТК були складнощі з отриманням акредитації, і близько половини з них не могли провадити свою діяльність.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x