Голова «Укравтодору» пропонує зменшити максимальну швидкість руху на дорогах населених пунктів

Голова «Укравтодору» пропонує зменшити максимальну швидкість руху на дорогах населених пунктів

Під час засідання Кабінету міністрів України, виконувач обов’язків голови «Укравтодору» Славомір Новак запропонував зменшити максимальну допустиму швидкість руху автомобілів на дорогах населених пунктів з 60 до 50 кілометрів на годину.

Свою позицію керівник доводить фактом стосовно того, що кожна європейська країна розуміє усю небезпеку швидкості руху транспортних засобів для пішоходів.

За словами Новака, настав той час, коли варто замислитись про збільшення штрафів за перевищення швидкості.

Більш того, керівник «Укравтодору» заявив, що у особливих пунктах швидкість руху транспортних засобів не має перевищувати 30 кілометрів на годину.

Нагадаємо, 8 травня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив розробити програму безпеки дорожнього руху.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x