ГО «Український транспортний союз» зробив заяву щодо озброєного нападу на представників їхньої організації

ГО «Український транспортний союз» зробив заяву щодо озброєного нападу на представників їхньої організації

Громадська організація «Український транспортний союз» зробив заяву щодо засудження події, яка сталася 16 квітня вчора о 22-30 на ваговому комплексі КП «Дачне» на трасі Київ-Одеса.

 На їх думку, такі дії були спрямовані на потурання корупційним діям влади під час здійснення заходів ГВК.

Представники ГО прибули, на пункт ГВК для здійснення допомоги під час проведення рейдових перевірок вантажних транспортних засобів співробітниками Укртрансбезпеки. Члени ГО також постраждали під час збройного нападу на ваговий комплекс.

УТС звернулися листом до Авакова А. Б. з проханням особисто втрутитися у розслідування події яка склалася, та ініціювати питання проведення службового розслідування щодо бездіяльності як начальника ГУНП в Одеській області Головіна Д.В.

Нагадаємо, що вчора, 16 квітня, на пункті вагового контролю біля КП “Дачне”, на трасі Київ-Одеса, група невідомих озброєних осіб напала на представників громадської організації. За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження. 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x