GM і Michelin випустять безповітряні шини для легкових автомобілів до 2024 року

GM і Michelin випустять безповітряні шини для легкових автомобілів до 2024 року

Компанії GM і Michelin представили прототип безповітряних шин для легкових автомобілів під назвою Uptis.

Конструкція UPTIS складається з зовнішнього протектора і внутрішнього ободка, між якими натягнуті м'які «спиці» з суміші композитного каучуку і полімерного скловолокна. Їх використання дозволяє експлуатувати покришки на досить високій швидкості. У більшості випадків більш ранні прототипи безповітряних шин можуть використовуватися тільки при низькій швидкості руху. Можливо, зовні Uptis виглядає і не так привабливо, як традиційні безкамерні покришки, але в Michelin запевняють, що вони такі ж зручні в експлуатації.

Що ще більш важливо, є цілком реальна дорожня карта впровадження цієї технології в повсякденне життя. GM почне тестувати Uptis в Мічигані пізніше в цьому році на електромобілях Chevrolet Bolt EV.

«Такі шини дозволять знизити масу і збільшити дальність пробігу без підзарядки. Якщо випробування пройдуть успішно, то до 2024 року почнемо пропонувати безповітряні покришки для деяких моделей свого ряду автомобілів в якості опції», - заявили представники компанії GM.

Безповітряні шини Uptis мають ряд переваг. Перехід на них дозволить знизити кількість шкідливих викидів в процесі виробництва шин. Що стосується експлуатаційних характеристик, то їм не страшні проколи і нерівномірний знос. Більш того, усувається необхідність використання запасних шин, які збільшують вагу автомобіля що веде до додаткової витрати палива.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x