Фірми таксі не хочуть гарантувати безпеку пасажирів

Фірми таксі не хочуть гарантувати безпеку пасажирів

29 вересня в прес-центрі УНІАН пройшла прес-конференція представників фірм, котрі надають інформаційно-диспетчерські послуги, щодо законопроекту 3107 що регулює пасажирські перевезення у сфері таксі.

Представники компанії «UKLON» апелювали до того, що законопроект, котрий був запропонований ще у 2015 з внесенням правок у 2016 році, є «сирий» та недоопрацьований.

Міністерство інфраструктури, котре є одним з суб’ектів лобіювання цього законопроекту, заявляє про те, що цей законопроект призведе до підвищення рівня конкуренції на ринку, що обумовить подальше зниження цін на послуги таксі, а також призведе до підвищення якості надання послуг у автомобілях служб таксі. А також призведе до детінізації великої частини ринку послуг таксі, через зменшення порогу «входження», у грошовому еквіваленті, до цього бізнесу.

Представники компанії  «UKLON», «Оптимальне» та інші фірми, що надають послуги диспетчеризації до моменту прийняття законопроекту 3107 не несуть відповідальність за водіїв, котрі надають послуги з перевезення.  За словами пана Даниїла Ваховського представника компанії «UKLON», вони не мають медичних довідок та довідок про технічний стан транспортного засобу на всіх водіїв котрим вони передали ваші контактні данні, та ваше замовлення. Тобто пасажир не може бути впевненим у своїй захищеності. Також у цьому вбачається порушення закону України «Про персональні данні», адже ваш номер телефону, та інші контактні данні передаються третім особам, згоду про що, нас, як користувачів послуг не питають.

Тож виникає багато питань, щодо того, які цілі переслідують фірми, що надають інформаційно-диспетчерські послуги. Адже цей законопроект зобов’язує зберігати актуальну інформацію про водія, його стан здоров’я, технічний стан транспортного засобу, договір про співпрацю та інші документи, котрі дадуть можливість пасажирам у разі тих чи інших обставин вимагати відшкодування фізичних, або моральних збитків через неякісно надані послуги. 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x