Естонська компанія Nobe збирається випустити авто, яке можна паркувати прямо на стіні

Естонська компанія Nobe збирається випустити авто, яке можна паркувати прямо на стіні

Компанія Nobe здивувала весь світ зробивши акцент на розташуванні паркувального місця електромобіля, а саме на стіні.

Електрокар отримав назву Nobe 100, дизайн виконаний в ретро-стилістиці, нагадує європейські машини 1970-х. Крім того, авто має три колеса, замість чотирьох, завдяки цьому вдалося зробити автомобіль неймовірно легким- 600 кілограмів. Електрокар здатний подолати дистанцію в 210 кілометрів без підзарядки.

Як повідомляють представники компанії, електрокар буде дуже просто оновити. Причому стосується це як програмного забезпечення, так і апаратної частини.

«Ми даємо користувачам можливість модернізувати батареї, електродвигуни та іншу електроніку в міру того, як технології будуть йти вперед. Ми не хочемо обмежувати користувача і змушувати його купувати нові машини, якщо вони відрізняються від старих лише парою деталей. Крім того, досить просто замінити і компоненти, які піддалися зносу», - заявила компанія Nobe.

Відомо, що для парковки підійде не будь-яка стіна, а тільки та, на якій закріплені спеціальні "санчата". Механізм парковки досить простий.Потрібно лише заїхати на частину конструкції, яка розташована на землі, закріпитися там, вийти з машини і віддалено запустити процедуру парковки. Повернути собі машину можна точно також за допомогою контролера.

За попередніми даними старт продажу розпочнеться у січні 2021 року, вартість електроавтомобіля становитиме близько 29 тисяч доларів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x