Експертна рада при МІУ проведе аналіз проблем пасажирських та вантажних перевезень

Експертна рада при МІУ проведе аналіз проблем пасажирських та вантажних перевезень

Експертній раді при Міністерстві інфраструктури України було доручено провести аналіз проблем пов’язаних із маршрутними пасажирськими перевезеннями по областях України та ефективності використання Габаритно-вагового контролю по областях України.

Перевірка може надати більш об’єктивну інформацію, щодо ефективності діяльності Укртрансбезпеки, яка має контролювати дотримання діючого законодавства пасажирськими перевізниками на міських та міжміських маршрутах призводить до каліцтв пасажирів, створення аварійних ситуацій та інших проблем з автомобільним транспортом.

Експертна рада при МІУ сподівається на ефективну співпрацю з Департаментом інфраструктури МІУ та Державною службою України з безпеки на транспорті, щодо відпрацювання проблемного питання.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x